Високи Червени Дамски Сандали | robertovenuti-bg.com

Високи Червени Дамски Сандали 4124-19-09

-33% Високи Червени Дамски Сандали 4124-19-09

Производител: Roberto Venuti

Цвят: червен

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на ток: 8.5 см 


Цвят
ЦвятЧервен
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 951
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 4124-19-09
  • Наличност : В наличност
  • 210,00 лв.
  • 140,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5