Сини Ежедневни Дамски Кожени Обувки на Ток 6040-11-15

Сини Ежедневни Дамски Кожени Обувки на Ток 6040-11-15

Ново -30% Сини Ежедневни Дамски Кожени Обувки на Ток 6040-11-15

Производител: Roberto Venuti

Цвят: син

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на ток : 6 см. 

Цвят
ЦвятСин
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 36
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 6040-11-15
  • Наличност : В наличност
  • 220,00 лв.
  • 154,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

ROBERTO VENUTI WOMEN / ЖЕНИ
       
EURO363738394041
       
СМ22,523,524,525,52626,5