Мъжки Кожени Обувки Roberto Venuti

Мъжки Велурени Обувки 5108-18-03

-50% Мъжки Велурени Обувки 5108-18-03

Производител: Roberto Venuti

Цвят: кафяв

Горна част на обувка (сая): естествен велур

Стелка: естествена кожа , омекотена


Цвят
ЦвятКафяв
Пол
ПолМъжки

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 1001
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 5108-18-03
  • Наличност : В наличност
  • 190,00 лв.
  • 95,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti - Men`s   
EURO404142434445
CM26,527,528,529,530,531,5