Дамски Ежедневни Сандали Roberto Venuti | robertovenuti-bg.com

Кожени Дамски Сандали на Ток 9210-19-51

-50% Кожени Дамски Сандали на Ток 9210-19-51

Производител: Roberto Venuti

Цвят: таба

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на платформа при пета: 8.5 см 

Височина на платформа при пръсти: 2 см

Цвят
ЦвятТаба
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 711
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 9210-19-51
  • Наличност : В наличност
  • 150,00 лв.
  • 75,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5