Кожени Дамски Сандали на Ток 6033-21-06 Roberto Venuti

-50% Кожени Дамски Сандали на Ток 6033-21-06 Roberto Venuti

Производител: Roberto Venuti

Цвят: бежово

Горна част на обувка (сая): естествена кожа 

Стелка: естествена кожа , омекотена

Височина на ток: 4 см 


Цвят
ЦвятБежов
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 1335
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 6033-21-06
  • Наличност : В наличност
  • 199,00 лв.
  • 100,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

ROBERTO VENUTI WOMEN / ЖЕНИ
       
EURO363738394041
       
СМ22,523,524,525,52626,5