Кожени Дамски Обувки 6022-21-06 Roberto Venuti

Кожени Дамски Обувки 6023-21-06 Roberto Venuti

-50% Кожени Дамски Обувки 6023-21-06 Roberto Venuti

Производител: Roberto Venuti

Цвят: бежов

Горна част на обувка (сая): естествена кожа и естествен лак

Стелка: естествена кожа,омекотена

Височина на ток : 4 см 


Цвят
ЦвятБежов
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 342
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 6023-21-06
  • Наличност : В наличност
  • 210,00 лв.
  • 105,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

ROBERTO VENUTI WOMEN / ЖЕНИ
       
EURO363738394041
       
СМ22,523,524,525,52626,5