Ежедневни Дамски Кожени Обувки 6077-22-15 Roberto Venuti

-10% Ежедневни Дамски Кожени Обувки 6077-22-15 Roberto Venuti

Производител: Roberto Venuti

Цвят: син

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на ток : 4 см 

Цвят
ЦвятСин
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 788
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 6077-22-15
  • Наличност : В наличност
  • 230,00 лв.
  • 207,00 лв.

Възможни опции