Дамски Велурени Сандали ROBERTO VENUTI

Елегантни Дамски Сандали на Ток 4119-19-30

-36% Елегантни Дамски Сандали на Ток 4119-19-30

Производител: Roberto Venuti

Цвят: сребрист

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на ток: 7.5 см 


Цвят
ЦвятСребрист
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 229
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 4119-19-30
  • Наличност : В наличност
  • 250,00 лв.
  • 160,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5