Дамски Велурени Обувки Roberto Venuti

Дамски Велурени Обувки 7017-27-01

-40% Дамски Велурени Обувки 7017-27-01

Елегантни дамски велурени обувки с омекотена стелка от естествена кожа.Купи сега на атрактивна цена.

Производител: Roberto Venuti

Цвят: черен

Горна част на обувка (сая): естествена кожа (велур)

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на ток : 7 см 

Цвят
ЦвятЧерен
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 1655
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 7017-27-01
  • Наличност : В наличност
  • 290,00 лв.
  • 174,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5