Дамски Сандали на Платформа 306622-02 KELBY WHITE Hush Puppies

Дамски Сандали на Платформа 306622-02 KELBY WHITE

-40% Дамски Сандали на Платформа 306622-02 KELBY WHITE

Производител: Hush Puppies

Цвят: бял

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: еко кожа и омекотена

Височина на петата: 6 см

Височина при пръсти: 3 смЦвят
ЦвятБял
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 360
  • Производител : Hush Puppies
  • Код на продукта : 306622-02
  • Наличност : В наличност
  • 170,00 лв.
  • 102,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ HUSH PUPPIES

Hush Puppies - Women`s
EURO36373839404142
USA56788,5910
UK34566,578
CM22,523,524,525,52626,527,5