ДАМСКИ САНДАЛИ 9031-17-01 ROBERTO VENUTI

ДАМСКИ САНДАЛИ 9031-17-01

-10% ДАМСКИ САНДАЛИ 9031-17-01

Производител: Roberto Venuti

Цвят: черен,бял и сребрист

Горна част на обувка (сая): естествена кожа (лак),текстил

Стелка: естествена кожа,омекотена

Височина на ток: 1.5 см

Цвят
ЦвятЧерен
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 475
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 9031-17-01
  • Наличност : В наличност
  • 155,00 лв.
  • 140,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5