Дамски Сандали Roberto Venuti | robertovenuti-bg.com

Дамски Сандали 9021-17-08

-10% Дамски Сандали 9021-17-08

Производител: Roberto Venuti

Цвят: златист

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка:естествена кожа,омекотена

Височина на платформа: 6 см

Материал платформа: пластмаса

Цвят
ЦвятЗлатист
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 585
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 9021-17-08
  • Наличност : В наличност
  • 145,00 лв.
  • 131,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5