Дамски Сандали Roberto Venuti | robertovenuti-bg.com

Дамски Сандали 9019-17-09

-10% Дамски Сандали 9019-17-09

Производител: Roberto Venuti

Цвят: червен и златист

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на ток: 8.5 см 

Височина на пръсти: 2.5 см

Цвят
ЦвятЧервен
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 658
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 9019-17-09
  • Наличност : В наличност
  • 155,00 лв.
  • 140,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5