ДАМСКИ САНДАЛИ 9019-17-02 ROBERTO VENUTI

ДАМСКИ САНДАЛИ 9019-17-02

-50% ДАМСКИ САНДАЛИ 9019-17-02

Производител: Roberto Venuti

Цвят: бял и бронз

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа,омекотена

Височина на ток: 8.5 см 

Височина на пръсти: 2.5 см

Цвят
ЦвятБял
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 727
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 9019-17-02
  • Наличност : В наличност
  • 155,00 лв.
  • 78,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5