Дамски Кожени Ежедневни Обувки 6002-13-05 Roberto Venuti

-10% Дамски Кожени Ежедневни Обувки 6002-13-05 Roberto Venuti

Производител: Roberto Venuti

Цвят: сив

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа и омекотена

Височина на ток : 6 см 


Цвят
ЦвятСив
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 829
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 6002-13-05
  • Наличност : В наличност
  • 240,00 лв.
  • 216,00 лв.

Възможни опции