Дамски Кожени Обувки Roberto Venuti

Дамски Ежедневни Сандали 4003-18-06

-27% Дамски Ежедневни Сандали 4003-18-06

Производител: Roberto Venuti

Цвят: бежов

Горна част на обувка (сая): естествена кожа и текстил

Стелка: естествена кожа 

Височина на ток: 2 см

Цвят
ЦвятБежов
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 2085
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 4003-18-06
  • Наличност : В наличност
  • 110,00 лв.
  • 80,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5