Дамски Кожени Обувки Roberto Venuti

Дамски Елегантни Сандали 9035-18-37

-50% Дамски Елегантни Сандали 9035-18-37

Производител: Roberto Venuti

Цвят: розов

Горна част на обувка (сая): естествена кожа 

Стелка: естествена кожа , омекотена

Височина на ток : 7,5 см.

Цвят
ЦвятРозов
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 4497
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 9035-18-37
  • Наличност : В наличност
  • 210,00 лв.
  • 105,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5