ДАМСКИ ЧЕХЛИ 9020-17-51 ROBERTO VENUTI

ДАМСКИ ЧЕХЛИ 9020-17-51

-30% ДАМСКИ ЧЕХЛИ 9020-17-51

Производител: Roberto Venuti

Цвят: Таба

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: омекотена

Височина на платформа при пета: 4.5 см 

Височина на платформа при пръсти: 3 см

Цвят
ЦвятТаба
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 483
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 9020-17-51
  • Наличност : В наличност
  • 155,00 лв.
  • 109,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ДАМСКИ RV

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5