ДАМСКИ ЧЕХЛИ 7008-17-08 ROBERTO VENUTI

ДАМСКИ ЧЕХЛИ 7008-17-08

-30% ДАМСКИ ЧЕХЛИ 7008-17-08

Производител: Roberto Venuti

Цвят: златист

Горна част на обувка (сая): естествена кожа

Стелка: естествена кожа,омекотена

Височина на ток: 4.5 см.


Цвят
ЦвятЗлатист
Пол
ПолДамски

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Views: 790
  • Производител : Roberto Venuti
  • Код на продукта : 7008-17-08
  • Наличност : В наличност
  • 155,00 лв.
  • 109,00 лв.

Възможни опции

РАЗМЕРИ ROBERTO VENUTI

Roberto Venuti  - Women`s   
EURO363738394041
CM22.523.5  24  2525.526.5